Kręgielnia

W Hotelu Lidia w Darłowie (ul. Dorszowa) udać się można z paczką przyjaciół lub z całą rodziną na kręgle. Do dyspozycji graczy pozostaje 2-torowa, nowoczesna kręgielnia.

W ramach alternatywy dla tych, którzy nie przepadają za kręglami, w hotelowym pubie, znajdują się również 2 stoły do bilarda. Nie trzeba być gościem hotelowym aby skorzystać z tych atrakcji.

Podobnie w Parku Wodnym Jan możemy skorzystać z 2-torowej kręgielni, w ramach alternatywny, jeżeli nie będziemy mieli ochotę na pływanie.

Dodaj opinię

Cena: 45-50 zł za 1 h/ tor

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kameralny lokal zapewniający szereg interesujących rozrywek. Najważniejsze są kręgle - miłośnicy bowlingu mogą liczyć na 2 nowoczesne, w pełni funkcjonalne tory. W klubie nocnym możliwości jest więcej - do dyspozycji gości są klasyczne stoły bilardowe, nie zabraknie też czegoś do picia. Na marginesie: Lidia nie jest jedynym miejscem z kręgielnią w Darłówku.

Kręgielnia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia, zobacz gdzie w Darłowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia.
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia. Redakcja serwisu www.e-darlowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-50 zł
    Kręgielnia cena biletu normalnego: 20-50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij