Plaża

Największą atrakcją Darłówka, która chyba nigdy nie straci na popularności jest fantastyczna, piaszczysta plaża obejmująca ok. 20 km wybrzeża. Na fragmenty położone w Darłówku Wschodnim i Zachodnim dzieli ją ujście rzeki Wieprzy do Bałtyku.

  • Plaża w Darłówku Wschodnim jest odgrodzona od otwartego morza kamieniami i podzielona na trzy niewielkie kąpieliska. Znajdują się na niej boiska do gry w piłkę siatkową, dmuchane zjeżdżalnie.
  • Plaża w Darłówku Zachodnim jest większa, wpatrzona w otwarte morze, znajdują się przy niej wypożyczalnie sprzętu wodnego, m.in. skuterów wodnych, organizowane są przejażdżki na dmuchanym bananie.
Dodaj opinię
Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Darłowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 76-153 Darłówko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij