Tramwaj wodny

Dzięki niemu możemy w komfortowy sposób przemieszczać się z Darłowa do dzielnicy nadmorskiej Darłówek. W chwili obecnej kursują dwa tramwaje wodne.

"Tristan i Izolda" płynie od ulicy Krótkiej (obok znajduje się tawerna "Pod Wilkiem Morskim") do rozsuwanego mostku w Darłówku Wschodnim przy ulicy Kąpielowej.

Natomiast "Księżna Zofia" cumuje przy ulicy Wenedów 43 i płynie także do rozsuwanego mostku. Tam też znajdują się kasy biletowe.

Kursy odbywają się rzeką Wieprzą, która jest obszarem chronionym. Ponadto możemy obejrzeć prawie całe miasto z poziomu wody. Rejsy z każdej przystani odbywają się co pół godziny, od 10:00 do 19:00.

Dodaj opinię

Jednym z bardziej ekscytujących sposobów na przedostanie się z historycznego Darłowa do jego nadmorskiej, stricte wypoczynkowej części Darłówka (bądź w drugą stronę) jest wycieczka tramwajem wodnym. 3 stateczki kursują po Wieprzy regularnie, w trakcie sezonu co pół godziny. W mniej więcej 20-minutowy rejs po rzece i porcie można wybrać się trzema tramwajami.

Tramwaj wodny warto zapisać na wideo – może się tym zająć KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Tramwaj wodny adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tramwaj wodny, zobacz gdzie w Darłowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tramwaj wodny.
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Tramwaj wodny - telefon: +48510216005
 • Telefon 2 +48 606 391 388
 • Ulica
  Kąpielowa
  Tramwaj wodny mieści się przy ulicy Kąpielowa w Darłowie
 • 76-150 Darłowo
Ceny biletów / cennik wejść do Tramwaj wodny. Redakcja serwisu www.e-darlowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 8 zł
  Tramwaj wodny cena biletu ulgowego: 8 zł
 • 9 zł
  Tramwaj wodny cena biletu normalnego: 9 zł
 • Grupowy 7-12
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tramwaj wodny opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij