Darłowo - noclegi blisko plaży. Hotele, domki, pensjonaty niedaleko morza

W Darłowie na noclegi przy plaży można liczyć tylko w nadmorskiej dzielnicy Darłówko. Przy wszystkich obiektach, które znajdują się bliżej historycznego centrum miasta, dostanie się nad morze wymagać będzie przejażdżki samochodem, rowerem, komunikacją autobusową, a w ostateczności nawet tramwajem wodnym. Skoro poczyniliśmy już niezbędne zastrzeżenia, pora na konkretniejsze omówienie dostępnych możliwości. A obiektów noclegowych blisko morza Darłowo ma w swojej północno-zachodniej części od groma.

A nawet więcej. Stwierdzenie, że cała wspomniana dzielnica Darłowa to jedno wielkie letnisko, gdzie w każdym domu można zapytać o nocleg blisko plaży, byłoby całkiem bliskie prawdy absolutnej. Bardzo atrakcyjną opcją, ze względu na generalnie przystępne ceny oraz rodzinny klimat, zazwyczaj są nad morzem kwatery w prywatnych domach. Na przykład takie, jakie na popularnych mapach można znaleźć pod nazwą Pokoje Julia, przy ul. Rybackiej 12. Niecałe 200 metrów spaceru od drzwi wejściowych i goście już mogą się rozkładać na plaży. Tym, którym równie mocno co na przebywaniu przy morzu w Darłowie zależy na wszelkich wygodach i luksusach, warto polecić położony po sąsiedzku Hotel Lidia SPA & Wellness. Standard wyżyłowany do 4 gwiazdek, wprost skrzące się od jakościowych udogodnień pokoje i apartamenty, wreszcie bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i rekreacyjnych Spa… Pozostaje tylko wygospodarować co najmniej 500 złotych za dobę turnusu, a zawczasu sprawdzić czy są jeszcze w ogóle wolne miejsca.

W dziedzinie maksymalnego komfortu noclegów blisko morza w Darłowie, bardzo dużo do zaoferowania potencjalnym klientom ma także Pension Villa Karmelia (ok. 350 m od plaży). Mowa o pensjonacie z górnej półki, z wnętrzami utrzymanymi w cokolwiek oryginalnym, acz przyjemnym dla oka stylu, z kilkoma pokojami i paroma apartamentami. Tutaj znowu pojawia się skomplikowana tematyka kosztów. Kto bardzo chce nocować przy morzu, a zarazem dysponuje dość ograniczoną kwotą, z pewnością będzie gotowy “poświęcić” wygody w obiekcie na rzecz krótkiego dojścia na plażę. W tym i całego Darłowa kontekście niezwykle interesująco prezentuje się ośrodek wypoczynkowy Róża Wiatrów. Składają się na niego zarówno elegancki hotel, jak też pole namiotowe nad samym morzem, pole kempingowe oraz szereg domków letniskowych blisko plaży. Nad wyraz uniwersalny obiekt, gdzie każdy powinien znaleźć coś w sam raz dla siebie.

Darłowo noclegi gwarantuje w bardzo dużej liczbie, na dodatek bardzo zróżnicowane pod najrozmaitszymi względami. Od standardów w pokojach, poprzez dostępne w cenie bądź opcjonalne dodatki i atrakcje, aż po odległość od morza. Wiadomo, przy plaży generalnie drożej, ale też nieporównywalnie bardziej komfortowo. Każdy turysta musi sam zdecydować, który aspekt pobytu nad morzem w Darłowie ma najwyższy priorytet.

Polecamy również:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Darłowo - noclegi blisko plaży. Hotele, domki, pensjonaty niedaleko morza opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij